Soaré Praha 11. 6.

Prezentace soutěže Galilelo masters v Brně. Máš nápad jak využít satelitní navigaci? Zpracuj svůj nápad a vyhraj až 20k EURO.

 

Co získám účastí na Galileo Road Show?

Dozvíte se o mezinárodní soutěži ESNC 2014
Dozvíte se jak zaregistrovat svůj nápad a vyhrát 3 500 EUR
2 Drinky platíme my! Like&Drink; Share&Drink
Získáte inspiraci
Představení vítězných myšlenek z minulých let
Dozvíte se, jak nejlépe převést myšlenku na reálný projekt
Setkáte se s inspirativními osobnostmi, kteří se pohybují v praxi, a budete mít příležitost s nimi diskutovat na téma nejmodernějších mobilních technologií s využitím navigačních systémů.
Získáte cenné kontakty – vytvořte si networking pro budoucí byznys

Místo a čas

11. 6. v 19 hod, Náměstí Jana Palacha, Space Expo

Každý účastník, který dá „like“ fb stránkám Česká cena ESNC European Satellite Navigation Competition, dostane na místě razítko na jeden drink z nápojového lístku. Další možností, jak získat druhý drink, je sdílení aktuálních informací ze Soaré v Brně. To znamená, že sdílí fotografii, názor, stav nebo jiný příspěvek na fb události Soaré v Brně. Poté stačí přijít k baru se jménem, kde ověříme váš „post“ na události a otiskneme razítko na druhý drink.

Co je ESNC 2014?

EUROPEAN SATELLITE NAVIGATION COMPETITION 2014 je evropská soutěž, která má za cíl oslovit firmy společně se studenty vysokých škol zabývající se problematikou mobilních technologií a jiného praktického využití družicových navigačních systémů v nejrůznějších oblastech lidské činnosti. V rámci ESNC se mohou podávat jak hotové projekty, tak pouhé ideové myšlenky využití družicových navigačních systémů.

Na vítěze regionálního kola ESNC 2014 čeká výhra € 3 500 a jeho návrh má šanci uspět také v mezinárodním kole, jejíž výherce, Galileo Master získá € 20 000 a důležitou podporu při realizaci projektu od partnerů, kteří vlastní podstatné know how. V rámci soutěže se soutěžící setkávají s předními představiteli GSA a získávají důležité kontakty jak mezi sebou, tak již se zmíněnými potenciálními partnery a sponzory.

Regionální kolo zaštiťuje Ministerstvo dopravy společně s naší společností BIC R&D, která české kolo ESNC sponzoruje a propaguje. Mezinárodní kolo ESNC zaštiťuje GSA, EPO (European Patent Office), ESA (European Space Agency) a další významné organizace a společnosti. Hlavním organizátorem soutěže je AZO (Anwendungszentrum GmbH Oberpfaffenhofen).

http://www.esnc.info/

Kdo je BIC R&D?

Naše společnost je předním podporovatelem inovativních a výzkumných projektů nejen v kosmickém průmyslu. Již čtvrtým rokem jsme partnerem ESNC a společně s Evropskou komisí sponzorujeme regionální kolo soutěže, které je zaštítěno Ministerstvem dopravy ČR a GSA.

Více informací na našich facebookových stránkách: https://www.facebook.com/BIC.RTD

Co znamená GSA?

GSA – European Global Navigation Satellite System Agency je garantem mezinárodní soutěže ESNC. Má na starosti vývoj evropského autonomního GNSS systému Galileo, který bude jediným nezávislým družicovým navigačním systémem na světě.

Co je Galileo Road Show?

Naše společnost BIC R&D organizuje Galileo Road Show 2014, jejímž cílem je seznámení studentů a inovativně smýšlejících nadšenců s mezinárodní soutěží ESNC 2014. Cílem je předat zkušenosti bývalých výherců a odborníků z oblasti nejnovějších mobilních technologií a více přiblížit mezinárodní soutěž ESNC 2014. Účastníci workshopů se dozví, jak zaregistrovat svůj nápad, vyhrát 3 500 EUR a postoupit do celoevropského kola, kde se soutěží o 20 000 EUR.